Yhteystiedot

Ota yhteyttä!

Henkilökuva Minna Keinänen-Toivola.

Tutkimuspäällikkö
(keskuksen vetäjä)

Minna Keinänen-Toivola
p. 044 710 3063

minna.keinanen-toivola@samk.fi

Hanna Rissanen henkilöstökuva.

Viestintäsuunnittelija
Hanna Rissanen
p. 044 710 3034

hanna.rissanen@samk.fi

Olena De Andres Gonzalez henkilöstökuva.

Projektitutkija
Olena de Andres Gonzalez
p. 044 710 3239

olena.de.andres.gonzalez@samk.fi

Petteri hyvärinen henkilöstökuva.

Projektitutkija
Petteri Hyvärinen
p. 044 710 3203
petteri.hyvarinen@samk.fi

Minna Kahala henkilöstökuva.

Lehtori
Minna Kahala
p. 044 710 3129

minna.kahala@samk.fi

Henkilökuva Hanna Kajander.

Projektitutkija
Hanna Kajander
p. 044 710 3283

hanna.kajander@samk.fi

Katri Kesti henkilöstökuva.

Päätoiminen tuntiopettaja
Katri Kesti
p. 044 710 3810

katri.kesti@samk.fi

Heikki Koivisto henkilöstökuva.

Hankepäällikkö
Heikki Koivisto
p. 044 710 3674

heikki.koivisto@samk.fi

Ei henkilöstökuvaa.

Sivutoiminen tuntiopettaja
Toni Koivisto
toni.koivisto@samk.fi

Ei henkilöstökuvaa.

Projektiassistentti
Anu-Susanna Koskela
p. 044 710 3293
anu-susanna.koskela@samk.fi

Jari Kumlander henkilöstökuva.

Järjestelmäasiantuntija
Jari Kumlander
p. 044 710 3675

jari.kumlander@samk.fi

Janne Lahtinen henkilöstökuva.

Lehtori
Janne Lahtinen
p. 044 710 3805

janne.lahtinen@samk.fi

Jarno Laine henkilöstökuva

Lehtori
Jarno Laine
p. 044 710 3144

jarno.laine@samk.fi

Alberto Lanzanova henkilöstökuva.

Projektipäällikkö
Alberto Lanzanova
p. 044 710 3070
alberto.lanzanova@samk.fi

Henkilökuva Kati Levola.

Projektitutkija
Kati Levola
p. 044 710 3208
kati.levola@samk.fi

Meri-Maija Marva henkilöstökuva.

Koulutuspäällikkö, logistiikka ja meriteknologia
Meri-Maija Marva
p. 044 710 3120

meri-maija.marva@samk.fi

Henkilökuva Iira Ostamo.

Projektipäällikkö
Iira Ostamo
p. 044 710 3199

iira.ostamo@samk.fi

Anssi Pajala henkilöstökuva.

Lehtori
Anssi Pajala
p. 044 710 3527

anssi.pajala@samk.fi

Ei henkilöstökuvaa.

Lehtori
Ninna Roos
p. 044 710 3681

ninna.roos@samk.fi

Henkilökuva Susan Råberg-Vikkula

Projektipäällikkö
Susan Råberg-Vikkula
p. 044 710 3245

susan.h.raberg-vikkula@samk.fi

Peter Sandell henkilöstökuva.

Lehtori
Peter Sandell
p. 044 710 3691
peter.sandell@samk.fi

Ei henkilöstökuvaa.

Projektipäällikkö
Nina Savela
nina.savela@samk.fi

Ei henkilöstökuvaa.

Lehtori
Jarmo Teränen
p. 044 710 3679

jarmo.teranen@samk.fi

Kalle Toivonen henkilöstökuva.

Projektitutkija
Kalle Toivonen
p. 044 710 3069

kalle.e.toivonen@samk.fi