Yhteystiedot

Merilogistiikan tutkimuskeskuksen asiantuntijat palveluksessasi, ota yhteyttä!

Henkilökuva Minna Keinänen-Toivola.

Tutkimuspäällikkö,
keskuksen vetäjä

Minna Keinänen-Toivola
044 710 3063

minna.keinanen-toivola@samk.fi

Hanna Rissanen henkilöstökuva.

Viestintäsuunnittelija
Hanna Rissanen
044 710 3034

hanna.rissanen@samk.fi

Petteri Hyvärinen.

Projektitutkija
Petteri Hyvärinen
044 710 3203
petteri.hyvarinen@samk.fi

Minna Kahala.

Lehtori
Minna Kahala
044 710 3129

minna.kahala@samk.fi

Hanna Kajander.

Projektipäällikkö
Hanna Kajander
044 710 3283

hanna.kajander@samk.fi

Katri Kesti.

Päätoiminen tuntiopettaja
Katri Kesti
044 710 3810

katri.kesti@samk.fi

Heikki Koivisto.

Hankepäällikkö
Heikki Koivisto
044 710 3674

heikki.koivisto@samk.fi

No photo.

Sivutoiminen tuntiopettaja
Toni Koivisto
toni.koivisto@samk.fi

No photo.

Projektiassistentti
Anu-Susanna Koskela
044 710 3293
anu-susanna.koskela@samk.fi

Jari Kumlander.

Järjestelmäasiantuntija
Jari Kumlander
044 710 3675

jari.kumlander@samk.fi

Janne Lahtinen henkilöstökuva.

Lehtori
Janne Lahtinen
044 710 3805

janne.lahtinen@samk.fi

Jarno Laine.

Lehtori
Jarno Laine
044 710 3144

jarno.laine@samk.fi

Kati Levola.

Projektitutkija
Kati Levola
044 710 3208
kati.levola@samk.fi

Pyry Lähde.

Projektitutkija
Pyry Lähde
044 710 3276
pyry.o.lahde@samk.fi

Meri-Maija Marva.

Koulutuspäällikkö, logistiikka ja meriteknologia
Meri-Maija Marva
044 710 3120

meri-maija.marva@samk.fi

Iira Ostamo.

Projektipäällikkö
Iira Ostamo
044 710 3199

iira.ostamo@samk.fi

Anssi Pajala.

Lehtori
Anssi Pajala
044 710 3527

anssi.pajala@samk.fi

No photo.

Lehtori
Ninna Roos
044 710 3681

ninna.roos@samk.fi

Susan Råberg-Vikkula.

Projektipäällikkö
Susan Råberg-Vikkula
044 710 3245

susan.h.raberg-vikkula@samk.fi

Peter Sandell.

Lehtori
Peter Sandell
044 710 3691
peter.sandell@samk.fi

Sami Skog.

Projektipäällikkö
Sami Skog
044 710 3278
sami.skog@samk.fi

No photo.

Lehtori
Jarmo Teränen
044 710 3679

jarmo.teranen@samk.fi

Kalle Toivonen.

Projektitutkija
Kalle Toivonen
044 710 3069

kalle.e.toivonen@samk.fi

Antti Värre.

Projektipäällikkö
Antti Värre
044 710 3222

antti.varre@samk.fi